Zabiegi na ciało - Salon Urody Allure Toruń

zelazkoŻelazko antycellulitowe
Urządzenie, które wykorzystuje jednocześnie 3 metody (masaż próżniowy, prądy TENS oraz chromoterapię) oddziaływujące na mięśnie ,skórę oraz układ limfatyczny. Przykładowe zabiegi:

  • redukcja cellulitu (rozbicie twardych złogów),
  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
  • ujędrnienie ramion i brzucha,
  • zabiegi na pośladki PUSH UP,
  • nieinwazyjne powiększanie piersi PUSH UP (polepszenie sprężystości, wzmocnienie mięśni, stymulacja ukrwienia),
  • działanie drenażowe (pobudzenie przepływu limfy, detoksykacja, zmniejszenie opuchlizny),
  • poprawa elastyczności i wygładzenie skóry,
  • masaże pleców i okolic karku (redukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz napięcia).

Zabiegi rozliczane w wersji minutowej 1 minuta - 3,5 zł, przy wykupieniu pakietu zabiegów (minimum 10), 1 zabieg gratis.
Czas zabiegu: 10-50 minut

Czytaj więcej: Żelazko antycellulitowe

Bandażowanie ciała
Zabieg na wybrane partie ciała, dla osób które walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz uporczywym cellulitem . Seria zabiegów daje nam efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

Czas zabiegu: 60 minut

Fake Bake

Opalanie natryskowe
Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych klientów oczekujących natychmiastowych efektów w krótkim czasie- podczas przerwy na lunch, tuż przed wyjazdem na wakacje, dla przyszłych panien młodych, albo dla tych, dla których ważny jest zdrowy wygląd skóry przez cały rok. 

Czas zabiegu: 20-45 minut

Czytaj więcej: Opalanie natryskowe

Depilacja woskiem depileve
Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Są to najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony
Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.