COMPLETE AND FAST Zabieg nawadniający- selvert thermal

Profesjonalny zabieg nawilżający sformułowany specjalnie dla przywrócenia elastyczności i promienności szarej, pozbawionej życia skórze. Stymuluje proces nawadniania, pomaga przywrócić skórze elastyczność i jędrność.

Czas zabiegu: 45 minut, cena 180 zł

BIO-ZABIEG NAWILŻAJĄCY- selvert thermal

Zabieg ten pomaga odbudować płaszcz hydrolipidowy naskórka oraz nadaje skórze miękkość i delikatność. Celem jego jest utrzymanie nawilżenia, regeneracja i ochrona skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200zł

BIO-ZABIEG NAWILŻAJĄCY - DLA SKÓR TŁUSTYCH- selvert thermal

Zabieg dla skór tłustych stworzono poprzez połączenie najbardziej odpowiednich dla tego rodzaju skóry składników głównych i jak najlepsze wyeliminowanie zawartości tłuszczów lub olejów. Aplikacja produktów Selvert Thermal Dermatology odbudowuje powierzchnie płaszcza hydrolipidowego, przywraca równowagę,nawilża,likwiduje przekrwienia i działa sebostatycznie.

Czas zabiegu 90 minut, cena 260zł

BIO-ZABIEG NAWILŻAJĄCY - DLA SKÓR SUCHYCH selvert thermal

Celem zabiegu jest odbudowa płaszcza hydrolipidowego naskórka, likwidowanie zmarszczek oraz zmiękczenie skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 270zł

BIO-ZABIEG NAWILŻAJĄCY - DLA SKÓR ODWODNIONYCH slevert thermal

Selvert Thermal L'Esprit Dermalotogique stworzyła zabieg, który pomaga chronić i naprawiać skórę w związku ze zmianami klimatycznymi. O każdej nowej porze roku naszą skórę należy chronić przed agresjami wiatru, silnym promieniowaniem słonecznym oraz naprawiać uszkodzenia, jakie te czynniki klimatyczne mogą spowodować. Celem zabiegu jest odbudowa płaszcza hydro- lipidowego, nawilżenie skóry i wzmocnienie jej warstwy rogowej.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 210zł

BIO-ZABIEG NAWILŻAJĄCY-MAKSYMALNE NAWILZENIE- selvert thermal

Celem zabiegu jest nawilżenie, normalizacja, odżywienie, ukojenie i likwidowanie przekrwienia oraz utrzymanie idealnej równowagi wody i lipidów w naskórku.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 260zł

BIO-ZABIEG NORMALIZUJĄCY (naprawa i ochrona skóry odwodnionej)- selvert thermal

Zabieg, który pomaga chronić i naprawiać skórę w związku ze zmianami klimatycznymi. Celem zabiegu jest odbudowa płaszcza hydro- lipidowego, nawilżenie oraz wzmocnienie warstwy rogowej.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 210zł

Zabieg CELLVITALE- selvert thermal

Rewolucyjny, przeciwstarzeniowy zabieg regenerujący, jeden z najlepszych istniejących zabiegów opóźniających starzenie dla skór dojrzałych. Dzięki wykorzystaniu najbardziej innowacyjnego składnika jakim są komórki macierzyste z jabłoni, chroni i przedłuża życie komórek skóry, zwiększa ich witalność oraz spowalnia proces starzenia .Dodatkowo stymuluje odnowę komórkową skóry, intensywnie nawilża, przywraca jej młody wygląd, naturalny blask, redukuje i napina podbródek, dotlenia i przywraca właściwy metabolizm skóry.

Czas zabiegu: 105 minut, cena 360 zł

Zabieg nawadniający

Dzięki szczególnej recepturze zatrzymuje wodę w komórkach i zapewnia optymalne poziomy nawodnienia w różnych warstwach skóry oraz na jej powierzchni.
Działa odżywczo, przeciw-utleniająco i ochronnie.
Nadaje skórze miękkość i jedwabistość. Kompleks relaksujący stymuluje produkcje endorfin i daje natychmiastowy efekt odprężenia.
Masaż firmowy przynosi wyjątkowe doznania w trakcie zabiegu i odstresowuje skórę.

Czas zabiegu: 60 minut, cena 145 zł

Zabieg odżywczy

Przeznaczony dla skóry szarej, zestresowanej i zmęczonej.
Odżywia i normalizuje. Działa naprawczo i odbudowuje film hydrolipidowy. Pobudza energię komórkową.
Poprawia sprężystość skóry i regeneruje ją, dostarczając niezbędne morskie minerały i pierwiastki śladowe.
Optymalizuje poziomy nawodnienia, chroni i zmiękcza.

Czas zabiegu: 60 minut, cena 145 zł

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut. Cena 100-300 zł

BIO-ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY –selvert thermal
Poluźnianie się skóry jest efektem chronologicznego starzenia lub przedwczesnego starzenia powodowanego czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Charakterystyczna dla takich skór jest cienka, pozbawiona ochrony skóra. Skóra taka staje się nieprzejrzysta, pojawiają się na niej powierzchniowe zmarszczki i bruzdy. Zabieg ujędrniający Selvert Thermal poprawia stymulację kolagenu i elastyny, wzmacniając tkankę podtrzymującą.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200 zł

BIO-ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY- selvert thermal
zabieg dla skóry dojrzałej, który opóźnia proces starzenia i zapobiega pojawianiu się zmarszczek. Skóra uzyskuje większą odporność oraz napięcie. Celem zabiegu jest normalizacja, likwidowanie i zapobieganie zmarszczkom, ujędrnienie i wzmocnienie skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 240 zł

BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA (anty-starzeniowy)

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skóry. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

COMPLETE AND FAST Zabieg anty-starzeniowy- selvert thermal
Intensywny zabieg profesjonalny dla skór bez życia, z symptomami starzenia się i oznakami wieku. Dzięki kombinacji składników aktywnych , skutecznie ujędrnia skórę, regeneruje i pomaga jej w odzyskaniu naturalnej jędrności i elastyczności. Ponadto zmiękcza i spłyca głębokie zmarszczki oraz usuwa oznaki zmęczenia i stresu z twarzy.

Czas zabiegu: 45 minut, cena 180 zł