Dla skór wrażliwych - Salon Urody Allure Toruń

DESENSE COUPEROSE - ekskluzywny zabieg przeciw niedoskonałościom wrażliwej skóry z tendencją do kuperozy. Bez parabenów i alergenów. Po serii profesjonalnych zabiegów i regularnym stosowaniu pielęgnacji domowej uzyskujemy natychmiastowy i długotrwały efekt komfortu, redukcje zaczerwienienia, równomierny koloryt skóry oraz większą jej odporność.

Czas zabiegu: 60 minut

BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skory. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut

nowosc

Zabieg łagodzący

Zalecany nie tylko dla skór wrażliwym, ale również dla takich, które potrzebują ukojenia po kąpielach słonecznych, terapiach antybiotykowych czy inwazyjnych zabiegach.
Natychmiast usuwa uczucie dyskomfortu. Dostarczając niezbędne morskie minerały i pierwiastki śladowe, regeneruje oraz utrzymuje optymalne poziomy nawodnienia i długotrwałe nawilżenie.
Chroni i ma działanie przeciw-utleniające. Poprawia sprężystość, elastyczność i miękkość skóry.

Czas zabiegu: 60 minut

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut

BIOLOGIC DEFENSE- ericson laboratoire
- stymuluje równowagę ekologiczną i biologiczną skóry
- wypełnia niedobory cyklu hormonalnego
- skutecznie chroni skórę przed agresją środowiskową: bakteriami, pasożytami, zanieczyszczeniem, promieniowaniem UV, zmęczeniem komórkowym i stresem
- polecana dla wszystkich rodzajów skóry dla kobiet 20-50 lat

Czas zabiegu 90 minut

STYMULACJA NATURALNYCH MECHANIZMÓW NAWILŻANIA SKÓRY Hydra Clinic to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt ?nowej skóry?.
Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu biomimetycznych fosfolipidów, odtwarzających prawidłowy poziom nawilżenia skóry, co umożliwia poprawę nawilżenia skóry o 30 %.

Czas zabiegu 90 minut

HYDRA ? NATINUEL. Zabieg wyrównujący eksfoliację, nawilżający, rewitalizujący, wzmacniający barierę ochronną skóry.
WSKAZANIA: skóra sucha ? skóra podrażniona, nadwrażliwa, ze stanem zapalnym ? skóra szorstka, zaczerwieniona, popękana, mniej odporna na działanie czynników zewnętrznych
ZALETY: skóra nawilżona ? skóra odporna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych ? wspomaga normalizację skóry z niedoskonałościami

Czas zabiegu 60 minut

HOMEO ? NATINUEL. Zabieg anty-couperose, przeciw zaczerwienieniom chronicznym, wzmacniający barierę ochronną skóry.
WSKAZANIA: chroniczny stan zapalny naczyniowy skóry ? skóra wrażliwa i nadwrażliwa
ZALETY: przeciwdziała stanom zapalnym naczyniowym i neurogenicznym ? wyraźnie redukuje zaczerwienienia również chroniczne ? wzmacnia barierę ochronną przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych ? wzmacnia ściany naczyń włosowatych ? zmniejsza wrażliwość skóry na zmiany temperatury ? łagodzi stany zapalne przy trądziku różowatym ? wyraźnie poprawia stan skóry z couperose

Czas zabiegu 60 minut

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne obejmują strefę twarzy, szyi i dekoltu i są wykonywane z masażem.