BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA (na trądzik)

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skory. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

BIO- ZABIEG PODSTAWOWY - selvert thermal
Każda pielęgnacja potrzebuje dobrego zabiegu wstępnego dla uzyskania skóry wolnej od zanieczyszczeń i przygotowanej do kuracji i podtrzymania jej wyników. Zabieg ten oczyszcza skórę , nawilża, wygładza, odżywia, równoważy płaszcz hydrolipidowy i poprawia odnowę komórkową. Oczyszczanie manualne, bądź ultradźwiękami wliczone w cenę zabiegu.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 150 zł

BIO-ZABIEG NA TRĄDZIK- selvert thermal
zabieg specjalnie przeznaczony dla osób cierpiących z powodu nieestetycznego wyglądu spowodowanego trądzikiem wywodzącym się z problemów hormonalnych, trądzikiem rodzaju nerwowego i trądzikiem spowodowanym stresem. Celem zabiegu jest oczyszczenie i działanie bakteriobójcze, regulowanie sebum, uspokojenie i zlikwidowanie przekrwienia oraz działanie przeciwzapalne.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200 zł

MIKRODERMABRAZJA
To kontrolowane złuszczanie naskórka przy użyciu wielostopniowej głowicy z drobinkami diamentu, podczas ciągłego odsysania wierzchniej warstwy skóry. Mikrodermabrazja diamentowa działa na różne rodzaje skóry, nawet na te najbardziej wrażliwe i jest uważana za metodę bardziej łagodną od złuszczania chemicznego. W połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami pomaga uzupełnić składniki odżywcze, ułatwia penetrację substancji aktywnych, pobudza aktywność komórkową, nadaje skórze młodszy i zdrowszy wygląd.
Wskazania:

 • każdy rodzaj cery: dojrzałe, przesuszone, zwiotczałe, tłuste, mieszane, łojotokowe, trądzikowe, suche, normalne, w przypadku unaczynionych pracujemy delikatnie i omijamy miejsca mocno unaczynione
 • trądzik pospolity
 • blizny potrądzikowe
 • zaskórniki
 • szorstki, zrogowaciały naskórek
 • wiotkość skóry
 • plamy, przebarwienia
 • zmarszczki głębokie, płytkie

Czas zabiegu: 30-90 minut, cena 50-250 zł

OCZYSZCZANIE

 • PODSTAWOWE (piling, ultradźwięki, maska) 60 minut cena 90 zł
 • PODSTWAOWE Z ALGAMI 70 minut cena 120 zł
 • PODSTAWOWE Z ALGAMI I MASAŻEM 90minut cena 150 zł
 • TWARZ + DEKOLT 80 minut cena 140 zł
 • TWARZ +DEKOLT+ALGI 90 minut cena 160 zł
 • TWARZ+DEKOLT+ALGI+MASAŻ 110 minut cena 180 zł
 • PLECY 60 minut cena 120 zł
 • PLECY +TWARZ 90 minut cena 180 zł

Zabieg oczyszczający

Absorbuje nadmiar sebum, bakterie i toksyny, zamyka pory i przyspiesza gojenie.
Działa korzystnie na skórę trądzikową, zaskórniki i wykwity.
Dezynfekuje i łagodzi. Ma również właściwości czyszczące, oczyszczające, regenerujące, odżywcze i wzmacniające.
Wygładza i ujędrnia. Działa również przeciwstarzeniowo.
Skóra odzyskuje świeży i zdrowy wygląd. Staje się promienna i świetlista.

Czas zabiegu: 60 minut, cena 130 zł

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut. Cena 100-300 zł