Pilingi - Salon Urody Allure Toruń

PILING MIGDAŁOWY MANDELAC
Mandelac - żel złuszczający do skóry starzejącej się lub trądzikowej z przebarwieniami Zawiera kwas migdałowy (50%) o działaniu bakteriostatycznym. Rozjaśnia przebarwienia . Pomocny w leczeniu trądziku (zwłaszcza z towarzyszącymi przebarwieniami pozapalnymi).

 

Glykopeel
Dermatologiczny Piling Anti-aging o właściwościach odmładzających, wygładzających i odświeżających skórę. Wygładza drobne i średnie zmarszczki. Wyrównuje niedoskonałości skóry, zwęża pory. Poprawia elastyczność skóry. Dodaje jej blasku. Świetny dla palaczy.
Może być stosowany przez cały rok, nawet latem podczas ekspozycji słonecznej i w czasie mrozów.

 

Azelac
Jest to żel złuszczający do skóry łojotokowej, z trądzikiem różowatym, przebarwieniami. Zawiera kwas azelainowy, który działa przeciwzapalne i antyoksydacyjne, likwiduje rumień i krosty. Zmniejsza wydzielanie łoju. Działa przeciwbakteryjnie.

 

MASKA GLIKOLOWA - to formuła na bazie kwasu glikolowego 25% połączonego z ekstraktem z rumianku, olejami z prymuli, orchidei i hydrolizatem kolastyny. Dzięki takiemu składowi maska nie powoduje podrażnienia i nadmiernego uczucia pieczenia. Zalecana do cery tłustej ze skłonnością do trądziku, zarówno do młodzieńczego jak i preparat wspomagający przy zabiegu fotostarzenia i przebarwieniach naskórka. Może zastąpić peelingi chemiczne u pacjentów o cerze wrażliwej.

 

Salicylic Solution RA
Działa złuszczająco, rozjaśniająco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Redukuje linie zmarszczek, poprawia teksturę skóry, regenerując ją i pobudzając komórki do naturalnej odnowy.
Preparat jest mieszaniną 4 kwasów i należy do peelingów średniogłębokich.

 

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut

RX50 - SYNERGIC PEEL ? NATINUEL. Zabieg energizujący, antyoksydacyjny, rewitalizujący.
WSKAZANIA: skóra z oznakami starzenia ? wzmocnienie skóry delikatnej ? poprawa regeneracyjnych procesów anabolicznych
ZALETY: rewitalizuje wymianę komórkową naskórka ? podnosi energię komórkową ? rewitalizuje fibroblasty ? optymalizuje produkcję kolagenu i elastyny

Czas zabiegu 90 minut