BIO-ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY –selvert thermal
Poluźnianie się skóry jest efektem chronologicznego starzenia lub przedwczesnego starzenia powodowanego czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Charakterystyczna dla takich skór jest cienka, pozbawiona ochrony skóra. Skóra taka staje się nieprzejrzysta, pojawiają się na niej powierzchniowe zmarszczki i bruzdy. Zabieg ujędrniający Selvert Thermal poprawia stymulację kolagenu i elastyny, wzmacniając tkankę podtrzymującą.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200 zł

BIO-ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY- selvert thermal
zabieg dla skóry dojrzałej, który opóźnia proces starzenia i zapobiega pojawianiu się zmarszczek. Skóra uzyskuje większą odporność oraz napięcie. Celem zabiegu jest normalizacja, likwidowanie i zapobieganie zmarszczkom, ujędrnienie i wzmocnienie skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 240 zł

BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA (anty-starzeniowy)

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skóry. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

COMPLETE AND FAST Zabieg anty-starzeniowy- selvert thermal
Intensywny zabieg profesjonalny dla skór bez życia, z symptomami starzenia się i oznakami wieku. Dzięki kombinacji składników aktywnych , skutecznie ujędrnia skórę, regeneruje i pomaga jej w odzyskaniu naturalnej jędrności i elastyczności. Ponadto zmiękcza i spłyca głębokie zmarszczki oraz usuwa oznaki zmęczenia i stresu z twarzy.

Czas zabiegu: 45 minut, cena 180 zł

Zabieg Witasfery C –selvert thermal
Zabieg Witasfery C oparty jest na wielorakich właściwościach witaminy C. Zapewnia kurację zapobiegającą utlenianiu się komórek, a skórze jędrny i "pełny" wygląd. Przez cały czas zabiegu towarzyszy nam urzekający zapach pomarańczy.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 250 zł

Zabieg bazuje na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry na różne głębokości w zależności od problemu i potrzeb. Pulsujące, złote, cieniutkie igły tworzą mikrokanaliki w skórze, co zwiększa wchłanianie o 90%. W następstwie przez kolejne 12 miesięcy wytwarzany jest kolagen, którego brakuje w skórze już po 35 roku życia.

Czytaj więcej: Derma FUSION Pen

Zabieg odżywczy

Przeznaczony dla skóry szarej, zestresowanej i zmęczonej.
Odżywia i normalizuje. Działa naprawczo i odbudowuje film hydrolipidowy. Pobudza energię komórkową.
Poprawia sprężystość skóry i regeneruje ją, dostarczając niezbędne morskie minerały i pierwiastki śladowe.
Optymalizuje poziomy nawodnienia, chroni i zmiękcza.

Czas zabiegu: 60 minut, cena 145 zł

Zabieg liftingujący

Przeciwstarzeniowy zabieg ujędrniający i regenerujący dla skór poluźnionych, bez napięcia.
Poprawia kontury twarzy. Odżywia, rewitalizuje, odświeża, działa błonotwórczo. Ponadto stymuluje regenerację tkanek, re-mineralizuje, zmiękcza, wygładza i przywraca promienność.
Ma działanie ściągające, zwęża pory skóry. W połączeniu z Masażem Rozświetlającym spektakularnie poprawia kontury twarzy, zapewnia natychmiastowe wygładzenie i napięcie.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 250 zł

Zabieg rozświetlający

Jednolita, jasna i promienna cera to jeden z najważniejszych atrybutów oraz wyznaczników młodego wyglądu.
Zabieg zalecany jest dla osób ze zmęczoną, pozbawioną blasku i świeżości skórą.
Reguluje produkcję melaniny. Zapewnia optymalne poziomy nawodnienia skóry, daje przyjemne uczucie świeżości. Wzmacnia naturalny proces naprawczy tkanki i naturalne mechanizmy obronne skóry.
Działa przeciw utleniająco.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Opóźnia proces starzenia się i zapobiega zmarszczkom. Zapewnia optymalny poziom nawodnienia, odżywia i rewitalizuje.
Odtruwa i oczyszcza, likwidując martwe komórki naskórka. Stymuluje regenerację tkanek.
Zachowuje jędrność i napięcie skóry. Wygładza i przywraca promienność.
Ma działanie ściągające, zwęża pory skóry. Poprawia komunikacje międzykomórkową. Odświeża i przynosi komfort.
Chroni i działa przeciw-utleniająco. Efektem zabiegu wzbogaconego masażem jest pobudzona do życia skóra.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 250 zł

nowosc

Ekskluzywny zabieg antystarzeniowy GLOBAL

Stanowi unikalny sposób na spowolnienie procesu starzenia. Dostarczając w multi-lamelarnych liposomach innowacyjny i ekskluzywny, chrono-biologiczny wyciąg z ostryg.
Przywraca witalność , głęboko odżywia, zagęszcza i napina. Reguluje nawilżenie i natychmiast wygładza. Spłyca zmarszczki, wypełniając je.
Po zabiegu i specjalnym masażu przeciwstarzeniowym „Global” skóra natychmiast wygładza się, a zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 290 zł

nowosc

REVINOL – zabieg rewitalizujący, antyoksydacyjny, wygładzający z retinolem i witaminą c.
W skład zabiegu wchodzą specjalistyczne preparaty, posiadające wysokie stężenie substancji aktywnych. Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry i poprawa jej ogólnego efektu estetycznego tj; wygładzenie, rozświetlenie, zagęszczenie, nawilżenie i wyrównanie naturalnego kolorytu.

Czas zabiegu 75 minut. Cena 250 zł

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut. Cena 100-300 zł

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne obejmują strefę twarzy, szyi i dekoltu i są wykonywane z masażem.