PRIMALUCE
Zabieg sekwencyjnej renowacji skóry, przeznaczony szczególnie dla szarych przedwcześnie starzejących się skór, z drobnymi liniami i zanieczyszczeniami. Połączone działanie kosmetyczne PHA(głębokie nawilżenie) i AHA(złuszczanie) redukuje zgrubienia skóry i małe linie. Nieustanne złuszczanie komórek eliminuje nadmiernie zrogowaciałe komórki i zapobiega ich gromadzeniu się. Efekt zabiegu to gładsza, nawilżona i zregenerowana skóra o zdrowym kolorycie.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200 zł

BIO-ZABIEG „życie dla skór niedotlenionych”- selvert thermal
Zabieg ten działa na skórę dotleniająco, reguluje nadmiar tłuszczu i jednocześnie nawilża. Celem zabiegu jest ukojenie i ochrona wrażliwych miejsc, odtrucie i zregenerowanie tkanki skórnej, wyregulowanie wydzielania tłuszczu.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200zł

BIO-ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY(DEPIGMENTUJĄCY)-selvert thermal
zabieg zalecany tym skórom, które cierpią na nadmierną pigmentację spowodowaną czynnikami środowiskowymi (działanie słońca - wchłanianie światła słonecznego), czynnikami hormonalnymi lub będącą konsekwencją naturalnego procesu starzenia się skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 200 zł

BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA (na przebarwienia i skazy)

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skory. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

Zabieg Witasfery C –selvert thermal
Zabieg Witasfery C oparty jest na wielorakich właściwościach witaminy C. Zapewnia kurację zapobiegającą utlenianiu się komórek, a skórze jędrny i "pełny" wygląd. Przez cały czas zabiegu towarzyszy nam urzekający zapach pomarańczy.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 250 zł

Zabieg rozświetlający

Jednolita, jasna i promienna cera to jeden z najważniejszych atrybutów oraz wyznaczników młodego wyglądu.
Zabieg zalecany jest dla osób ze zmęczoną, pozbawioną blasku i świeżości skórą.
Reguluje produkcję melaniny. Zapewnia optymalne poziomy nawodnienia skóry, daje przyjemne uczucie świeżości. Wzmacnia naturalny proces naprawczy tkanki i naturalne mechanizmy obronne skóry.
Działa przeciw utleniająco.

Czas zabiegu: 90 minut, cena 220 zł

nowosc

REVINOL – zabieg rewitalizujący, antyoksydacyjny, wygładzający z retinolem i witaminą c.
W skład zabiegu wchodzą specjalistyczne preparaty, posiadające wysokie stężenie substancji aktywnych. Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry i poprawa jej ogólnego efektu estetycznego tj; wygładzenie, rozświetlenie, zagęszczenie, nawilżenie i wyrównanie naturalnego kolorytu.

Czas zabiegu 75 minut. Cena 250 zł

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut. Cena 100-300 zł

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne obejmują strefę twarzy, szyi i dekoltu i są wykonywane z masażem.