Rozświetlające - Salon Urody Allure Toruń

PRIMALUCE
Zabieg sekwencyjnej renowacji skóry, przeznaczony szczególnie dla szarych przedwcześnie starzejących się skór, z drobnymi liniami i zanieczyszczeniami. Połączone działanie kosmetyczne PHA(głębokie nawilżenie) i AHA(złuszczanie) redukuje zgrubienia skóry i małe linie. Nieustanne złuszczanie komórek eliminuje nadmiernie zrogowaciałe komórki i zapobiega ich gromadzeniu się. Efekt zabiegu to gładsza, nawilżona i zregenerowana skóra o zdrowym kolorycie.

Czas zabiegu: 90 minut

BIO- ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIAGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA (na przebarwienia i skazy)

Wyciąg z białka ślimaka to składnik w kosmetykach, który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciw-starzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe. Celem zabiegu jest regeneracja i stymulacja rozrostu komórek, ochrona przed bakteriami w skórze, eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych oraz utrzymanie równowagi w poziomach nawilżenia skory. Produkty w zabiegu dobierane są odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Czas zabiegu: 90 minut

Zabieg Witasfery C ?selvert thermal
Zabieg Witasfery C oparty jest na wielorakich właściwościach witaminy C. Zapewnia kurację zapobiegającą utlenianiu się komórek, a skórze jędrny i "pełny" wygląd. Przez cały czas zabiegu towarzyszy nam urzekający zapach pomarańczy.

Czas zabiegu: 90 minut

Zabieg rozświetlający

Jednolita, jasna i promienna cera to jeden z najważniejszych atrybutów oraz wyznaczników młodego wyglądu.
Zabieg zalecany jest dla osób ze zmęczoną, pozbawioną blasku i świeżości skórą.
Reguluje produkcję melaniny. Zapewnia optymalne poziomy nawodnienia skóry, daje przyjemne uczucie świeżości. Wzmacnia naturalny proces naprawczy tkanki i naturalne mechanizmy obronne skóry.
Działa przeciw utleniająco.

Czas zabiegu: 90 minut

nowosc

REVINOL ? zabieg rewitalizujący, antyoksydacyjny, wygładzający z retinolem i witaminą c.
W skład zabiegu wchodzą specjalistyczne preparaty, posiadające wysokie stężenie substancji aktywnych. Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry i poprawa jej ogólnego efektu estetycznego tj; wygładzenie, rozświetlenie, zagęszczenie, nawilżenie i wyrównanie naturalnego kolorytu.

Czas zabiegu 75 minut

nowosc

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Bazuje ona  na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych, za pomocą czystego odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odświeżenia, wygładzenia i odmłodzenia skóry.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa polecana jest dla skóry niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, starzejącej się , odwodnionej, pozbawionej napięcia i sprężystości, a także dla skóry unaczynionej i z przebarwieniami.

Czas zabiegu 60-120 minut

ALTERNATYWA LUB UZUPEŁNIENIE MEZOTERAPII IGŁOWEJ.
Meso-Vit Vitamin Energy to zabieg, który dzięki aktywnemu, bogatemu w taurynę składnikowi HTAC BOOSTER odstarcza skórze energii.
Dzięki zawartości witamin A, C i E wykazuje także właściwości dermonaprawcze ? regeneruje, rozjaśnia i chroni skórę. Dzięki technologii nanocząsteczek zapewnia działanie łagodzące i przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia i odbudowuje. W efekcie stan podrażnienia skóry ulega wyraźnemu wyciszeniu.

Czas zabiegu 90 minut

MANDO SYSTEM ? NATINUEL. Zabieg wyrównujący, optymalizujący koloryt skóry i opalenizny.
WSKAZANIA: cienkie linie zmarszczek ? ziemisty, przygaszony koloryt skóry ? utrata witalności skóry
ZALETY: wyrównuje wymianę komórek naskórka ? rozświetla skórę, poprawia jej spójność ? ujednolica, poprawia koloryt karnacji ? wspomaga efekt bariery ochronnej skóry ? posiada kompletne działanie antyoksydacyjne

Czas zabiegu 90 minut

RX50 - SYNERGIC PEEL ? NATINUEL. Zabieg energizujący, antyoksydacyjny, rewitalizujący.
WSKAZANIA: skóra z oznakami starzenia ? wzmocnienie skóry delikatnej ? poprawa regeneracyjnych procesów anabolicznych
ZALETY: rewitalizuje wymianę komórkową naskórka ? podnosi energię komórkową ? rewitalizuje fibroblasty ? optymalizuje produkcję kolagenu i elastyny

Czas zabiegu 90 minut

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne obejmują strefę twarzy, szyi i dekoltu i są wykonywane z masażem.