Opalanie natryskowe - Salon Urody Allure Toruń

Fake Bake

Opalanie natryskowe
Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych klientów oczekujących natychmiastowych efektów w krótkim czasie- podczas przerwy na lunch, tuż przed wyjazdem na wakacje, dla przyszłych panien młodych, albo dla tych, dla których ważny jest zdrowy wygląd skóry przez cały rok. 

Czas zabiegu: 20-45 minut

opalanie natryskoweFAKE BAKE wiodący producent kosmetyków do opalania natryskowego, przeznaczonych dla profesjonalnych salonów.
Fake Bake zapewnia natychmiastową opaleniznę, która dłużej się utrzymuje, nie wymaga ekspozycji na działanie promieni słonecznych oraz łączy naturalnie pozyskiwane środki opalające, gwarantujące dłuższy, bardziej naturalny rezultat. Produkty stosowane w naszym salonie, są przyjazne środowisku i oparte wyłącznie na naturalnych składnikach, nie są testowane na zwierzętach.
Preparaty Fake Bake zyskały uznanie ekspertów w dziedzinie urody, a także gwiazd. Zatem jeśli chcesz mieć opaleniznę jak Jennifer Aniston czy Cheryl Cole . Fake Bake gwarantuje najlepszy naturalnie wyglądający efekt.


Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych klientów oczekujących natychmiastowych efektów w krótkim czasie- podczas przerwy na lunch, tuz przed wyjazdem na wakacje, dla przyszłych panien młodych, albo dla tych, dla których ważny jest zdrowy wygląd skóry przez cały rok.


Fake Bake Spray Tan to zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, trwa kilkanaście minut- włącznie z nałożeniem kosmetyku i jego wchłonięciem w skórę. Preparat ma przyjemny zapach, nie pozostawia plam i smug na skórze.


Opalenizna potrzebuje zaledwie 4-6 godzin do pełnego jej rozwinięcia się. Na skórze utrzymuje się od 5-10 dni, a trwałość uzależniona jest od jej pielęgnacji przez klientów. Zabieg może być stosowany u kobiet w ciąży.


Porady dotyczące postępowania przed i po zabiegu:
Przed

 • Zalecamy wykonanie testu płatkowego w przypadku wrażliwej skóry oraz braku wcześniejszych doświadczeń z jakimikolwiek produktami samoopalającymi.
 • Nie używaj innych produktów samoopalających na tydzień przed zabiegiem.
 • Depilacja zalecana maksymalnie 24 godziny przed zabiegiem.
 • Przed zabiegiem skóra musi być oczyszczona z makijażu, dezodorantów, perfum, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych - mogą one wchodzić w reakcje ze składnikami samoopalacza.

Po zabiegu

 • Załóż luźne ciemne ubrania.
 • Unikaj kontaktu z wodą.
 • Nie nakładać żadnych innych kosmetyków.
 • Pozostawić produkt na skórze przez co najmniej 6-8 godzin.
 • Unikaj nadmiernego pocenia się.
 • Para oraz kontakt z gorącymi napojami może usunąć kolor samoopalacza znad warg. Taki sam efekt może dać pasta do zębów.

Po wchłonięciu się samoopalacza

 • Zmyj kolor wstępny pod bieżącą wodą. Gdy woda stanie się już przeźroczysta, umyj się przy użyciu mydła.
 • Unikaj produktów zawierających AHA - mogą usuwać kolor.
 • Unikaj basenu - woda chlorowana może spowodować szybsze blaknięcie opalenizny.

fake bakeNawilżanie
Aby przedłużyć działanie samoopalaczy Fake Bake, upewnij się, że właściwie dbasz o codzienne nawilżanie swojej skóry. Po każdej kąpieli zastosuj jeden z nawilżaczy z naszej oferty. Receptura tych produktów została stworzona specjalnie w celu kooperacji z samoopalaczami Fake Bake. Inne kosmetyki nawilżające mogą wchodzić w reakcje z opalenizną, pozostawiając niejednolity koloryt skóry.

 

Złuszczanie
5 do 7 dni po nałożeniu samoopalacza zalecamy złuszczenie skóry używając peelingu Fake Bake Body Polish. Powtarzaj tę czynność co 2 dni, aby zapewnić równomierne zanikanie kolorytu, a także w celu przygotowania skóry do kolejnej aplikacji samoopalacza Fake Bake.