SALON URODY ALLURE

Fale radiowe

Efekt ujędrnienia skóry oraz poprawa owalu twarzy.

Opis zabiegu

Urządzenia wykorzystujące fale radiowe są coraz częściej stosowane w kosmetyce i medycynie estetycznej. Używane są one nie tylko na twarz, ale również na poszczególne partie ciała.

Zabiegi tego typu, wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dają gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności – pierwsze efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszej serii terapii.

Główną zaletą urządzeń do fal radiowych jest działanie wyszczuplające oraz odmładzające, które jest wynikiem wzmożonego aktywowania kolagenu w skórze. Fale radiowe stymulują jego regenerację i uelastyczniają skórę, jednocześnie wspomagając metabolizm komórkowy i usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego.

Tego typu sprzęt kosmetyczny oferuje innowacyjną metodę, która bardzo często wykorzystywana jest do spłycania rozstępów, niwelowania blizn i poprawy napięcia skóry.

Poznaj opinie o współpracy z nami

Absolutny profesjonalizm i podejście do klienta. Najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo polecam! ????????????
Agnieszka Walczak
Agnieszka Walczak
2022-02-10
Salon Allure to nie tylko wykonane z pełnym profesjonalizmem zabiegi kosmetyczne, ale też terapia dla ducha, natychmiastowa poprawa samopoczucia. To miejsce, gdzie dzieją się cuda. Oferta i wykonanie usatysfakcjonują najbardziej wymagające osoby, polecam z całego serca.
Agnieszka
Agnieszka
2021-07-14
Super salon. Zabiegi wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zabieg infuzji tlenowej polecam. Efekt widać po kilku godzinach. Cera nawilżona, cienie mniej widoczne pod oczami. Pani Kasia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie uzgadnia, doradza.
agnieszka wierzchowska
agnieszka wierzchowska
2021-05-18
Sympatyczna, miła, a przede wszystkim profesjonalna obsada!
Marzenna Obremska
Marzenna Obremska
2021-03-14