SALON URODY ALLURE

Refleksologia

Jest to nauka o refleksach znajdujących się na stopach, dłoniach i głowie, mających bezpośrednie połączenia ze wszystkimi gruczołami, organami oraz częściami ciała.

Opis zabiegu

Na refleksach pracuje się kciukiem w ściśle określony sposób. Praca ta wyzwala w organizmie mechanizmy samoregulacji, samoregeneracji i samoleczenia.

Celem refleksologii jest doprowadzenie organizmu ludzkiego do stanu równowagi biologicznej.

Zabiegi tego typu usprawniają cyrkulację krwi, wyciszają układ nerwowy, likwidują ból, odblokowują zatory w systemie obronnym.

Jest to metoda bezinwazyjna i w żadnym wypadku nie może zaszkodzić.
Refleksoterapia jest polecana każdemu, kto pragnie pozostać zdrowy i przez pobudzenie swoich sił witalnych chce utrzymać ciało i psychikę w dobrej kondycji. Można ją zalecić także w każdym momencie choroby.

Poznaj opinie o współpracy z nami

Absolutny profesjonalizm i podejście do klienta. Najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo polecam! ????????????
Agnieszka Walczak
Agnieszka Walczak
2022-02-10
Salon Allure to nie tylko wykonane z pełnym profesjonalizmem zabiegi kosmetyczne, ale też terapia dla ducha, natychmiastowa poprawa samopoczucia. To miejsce, gdzie dzieją się cuda. Oferta i wykonanie usatysfakcjonują najbardziej wymagające osoby, polecam z całego serca.
Agnieszka
Agnieszka
2021-07-14
Super salon. Zabiegi wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zabieg infuzji tlenowej polecam. Efekt widać po kilku godzinach. Cera nawilżona, cienie mniej widoczne pod oczami. Pani Kasia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie uzgadnia, doradza.
agnieszka wierzchowska
agnieszka wierzchowska
2021-05-18
Sympatyczna, miła, a przede wszystkim profesjonalna obsada!
Marzenna Obremska
Marzenna Obremska
2021-03-14