SALON URODY ALLURE

Masaż Dream

Masaż całego ciała, który stanowi połączenie elementów masażu kalifornijskiego, szwedzkiego, shiatsu i drenażu limfatycznego.

Opis zabiegu

Pomaga on w redukcji tkanki tłuszczowej i celullitu, modeluje sylwetkę oraz przywraca równowagę psychosomatyczną. Wysoka dbałość o odczucia klienta przejawia się w dostosowywaniu technik do reakcji osoby masowanej i sprawia, że każdy zabieg staje się niepowtarzalny. Drenaż - doskonały na ociężałe nogi, redukuje cellulit. Relaks - uspokaja, przywraca równowagę. Modelaż - modeluje i wyszczupla sylwetkę.

Poznaj opinie o współpracy z nami

Absolutny profesjonalizm i podejście do klienta. Najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo polecam! ????????????
Agnieszka Walczak
Agnieszka Walczak
2022-02-10
Salon Allure to nie tylko wykonane z pełnym profesjonalizmem zabiegi kosmetyczne, ale też terapia dla ducha, natychmiastowa poprawa samopoczucia. To miejsce, gdzie dzieją się cuda. Oferta i wykonanie usatysfakcjonują najbardziej wymagające osoby, polecam z całego serca.
Agnieszka
Agnieszka
2021-07-14
Super salon. Zabiegi wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zabieg infuzji tlenowej polecam. Efekt widać po kilku godzinach. Cera nawilżona, cienie mniej widoczne pod oczami. Pani Kasia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie uzgadnia, doradza.
agnieszka wierzchowska
agnieszka wierzchowska
2021-05-18
Sympatyczna, miła, a przede wszystkim profesjonalna obsada!
Marzenna Obremska
Marzenna Obremska
2021-03-14