SALON URODY ALLURE

Masaż Bambusem

Masaże japońskie wspaniale zatrzymują procesy starzenia, poprawiają krążenie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra staje się świetnie odżywiona i dotleniona.

Opis zabiegu

Unikatowy zabieg z wykorzystaniem pałeczek bambusowych, który opracowany został przez Gila Amsalena, współzałożyciela paryskiej Massage Academy, znawcę orientalnych technik masażu oraz autora firmowych zabiegów dla wielu ekskluzywnych firm kosmetycznych.

Masaż wykonywany za pomocą specjalnych pałeczek o róznych wielkościach i średnicach, które idealnie dopasowywują się do kształtu ciała osoby masowanej.

Wykorzystujemy tu głównie technikę ugniatania oraz rolowania, które pobudzają cały organizm, stymulują tkanki głębokie oraz poprawiają krążenie. Natężenie masażu dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, może być delikatny i wyciszający jak również bardzo intensywny, drenujący.

Poznaj opinie o współpracy z nami

Absolutny profesjonalizm i podejście do klienta. Najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo polecam! ????????????
Agnieszka Walczak
Agnieszka Walczak
2022-02-10
Salon Allure to nie tylko wykonane z pełnym profesjonalizmem zabiegi kosmetyczne, ale też terapia dla ducha, natychmiastowa poprawa samopoczucia. To miejsce, gdzie dzieją się cuda. Oferta i wykonanie usatysfakcjonują najbardziej wymagające osoby, polecam z całego serca.
Agnieszka
Agnieszka
2021-07-14
Super salon. Zabiegi wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zabieg infuzji tlenowej polecam. Efekt widać po kilku godzinach. Cera nawilżona, cienie mniej widoczne pod oczami. Pani Kasia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie uzgadnia, doradza.
agnieszka wierzchowska
agnieszka wierzchowska
2021-05-18
Sympatyczna, miła, a przede wszystkim profesjonalna obsada!
Marzenna Obremska
Marzenna Obremska
2021-03-14