SALON URODY ALLURE

Masaż Kobido

Masaże japońskie wspaniale zatrzymują procesy starzenia, poprawiają krążenie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra staje się świetnie odżywiona i dotleniona.

Opis zabiegu

KOBIDO to japońska technika masażu twarzy i karku, która jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i botoksu.

Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną alternatywą dla wszystkich, którzy boją się igieł, nie mogą, bądź nie chcą poddać się chirurgicznemu liftingowi twarzy.

Jest niezwykle relaksujący i odprężający. Obszar, na którym działamy to mięśnie naramienne, dekoltu, szyjne, grzbietu, głowy oraz twarzy.  Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

EFEKTY MASAŻU KOBIDO

regeneracja skóry, aktywizacja produkcji kolagenu i elastyny, poprawa napięcia skóry, kolorytu i dotlenienie naskórka

uśmiech, relaks, błogość, uważność w ciele

promienne spojrzenie (większe oczy, podniesione powieki)

rozluźnienie i rewitalizacja mięśni twarzy (np: rozluźnienie w szczękach, uniesienie policzków, poprawa owalu twarzy, wymodelowanie linii szczęki oraz zmniejszenie drugiego podbródka)

regulacja bilansu energetycznego całego ciała

redukcja zmarszczek i bruzdy wargowo-nosowej

Poznaj opinie o współpracy z nami

Absolutny profesjonalizm i podejście do klienta. Najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo polecam! ????????????
Agnieszka Walczak
Agnieszka Walczak
2022-02-10
Salon Allure to nie tylko wykonane z pełnym profesjonalizmem zabiegi kosmetyczne, ale też terapia dla ducha, natychmiastowa poprawa samopoczucia. To miejsce, gdzie dzieją się cuda. Oferta i wykonanie usatysfakcjonują najbardziej wymagające osoby, polecam z całego serca.
Agnieszka
Agnieszka
2021-07-14
Super salon. Zabiegi wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zabieg infuzji tlenowej polecam. Efekt widać po kilku godzinach. Cera nawilżona, cienie mniej widoczne pod oczami. Pani Kasia bardzo profesjonalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie uzgadnia, doradza.
agnieszka wierzchowska
agnieszka wierzchowska
2021-05-18
Sympatyczna, miła, a przede wszystkim profesjonalna obsada!
Marzenna Obremska
Marzenna Obremska
2021-03-14